09.08.2018

Вітання голови районної ради Лариси Стефанюк з Днем працівника ветеринарної медицини!

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Сердечно вітаю вас з професійним святом. Професія ветеринарного лікаря одна з найдавніших та найгуманніших. Адже саме турбота про братів наших менших поставила людину на найвищий щабель цивілізаційного розвитку, значною мірою зумовила формування таких виключно людських якостей, як любов до ближнього, співчуття, жалість і ласка, готовність прийти на допомогу в скрутну хвилину.

Сьогодні у нашому непростому і сповненому складних цивілізаційних викликів світі ветеринарна медицина виконує не тільки гуманістичні, а й великі державницькі функції — забезпечує належний рівень епізоотичної ситуації в Україні, надійну охорону здоров’я людей і тварин, безпеку продуктів харчування, поліпшення екологічного та санітарного стану довкілля. Нинішній заслужений авторитет галузі – це Ваші професіоналізм, самовідданість, творчий підхід, висока відповідальність за доручену справу та стабільність і згуртованість у роботі. Адже піклуватись про інших, не шкодувати себе – це, безумовно, покликання і в той час суть вашої роботи, що під силу справжнім професіоналам.

Добрих слів подяки і найкращих побажань заслуговує кожен з Вас за самовіддану, наполегливу роботу, сумлінність, надійність і вірність цій професії. Нехай кожна мить життя радує вас своєю неповторністю. Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до вас сторицею! Особливо у цей день хочу висловити слова вдячності ветеранам галузі, бажаю вам міцного здоров'я, добробуту та життєвих гараздів.

Голова районної ради                                                       Л.СТЕФАНЮК