13.08.2019

Голова районної ради Лариса Стефанюк здійснила виїзний прийом громадян за місцем проживання в Новопарафіївській сільській раді

13 серпня 2019 року відповідно до затвердженого графіку прийому громадян за місцем проживання, голова районної ради Стефанюк Л.В. провела виїзний прийом громадян в Новопарафіївській сільській раді.

Під час проведення прийому Лариса Стефанюк обговорила ряд нагальних питань з головою Новопарафіївської сільської ради Валентиною Догадайло, а саме: ремонт доріг, благоустрій території громади, матеріально-технічне забезпечення закладів соціально-культурної сфери та ін..

На завершення свого візиту Лариса Вікторівна оглянула Новопарафіївський сільський клуб в якому на сьогоднішні день проводяться ремонтні роботи.