16.08.2019

Головою районної ради Л.Стефанюк проведено виїзний прийом громадян за місцем проживання
в Шляхівській сільській раді

Відповідно до графіка прийому громадян за місцем проживання, голова районної ради Стефанюк Л.В. провела виїзний прийом громадян в Шляхівській сільській раді.

Під час проведення прийому Лариса Стефанюк обговорила ряд нагальних питань щодо діяльності сільської ради з Шляхівським сільським головою  Іриної Абраменко.   Темою розмови стали такі питання як фінансування та проведення відповідних ремонтних робіт в закладах соціально-культурної сфери громади, благоустрій території, надання матеріальної допомоги та ін.

Крім того, голова районної ради в ході проведення прийому обговорила ряд питань з директором Шляхівсьвської ЗОШ І-ІІ ступенів Бурлакою Оксаною Миколаївною.