31.08.2019

Шановні представники підприємництва!

Уже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця. В день вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання.

Тож в переддень свята зичу вам від чистої душі безліч досягнень – і в фінансовому, і в діловому плані. Нехай вам все вдається, хай вас чекають попереду великі нагороди та успіхи, нехай на вас працює час! Стійкості духу, звершення планів, відмінного самопочуття, нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною.

Бажаю вам виправданих ризиків, перспективних проектів, успішних угод, чесних партнерів. Процвітання вашому бізнесу та стабільної ситуації в країні.

Здоров’я вам і Вашим сім’ям, наснаги, фінансових проривів, нових перемог і Божого благословення!

Голова районної ради                           Л.Стефанюк