02.09.2019

Сьогодні в Андріївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася урочиста лінійка з нагоди свята Першого дзвоника

Щедрим на гарні емоції видалося свято з нагоди Першого дзвоника для учнів, вчителів та гостей в Андріївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Це свято якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас, це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – у рідну школу. Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів, їх неоціненну роботу розуму й серця.

Ось і сьогодні, у другий день вересня, святково вбрані учні та вчителі вишикувалися на подвір’ї рідної школи. Свято першого дзвоника відзначили традиційно - святковою лінійкою. Це велике свято й для батьків, адже для кожного з них діти - гордість, надія, тож на святкову лінійку прийшли цілими родинами.

Під час урочистого заходу учні потішили учителів, батьків та гостей свята чудовою концертною програмою. Із найкращими побажаннями до присутніх звернулася директор школи Наталія Осипенко. Особливо позитивних вражень додав виступ першокласників, за промовами яких уважно стежили не тільки старшокласники, а і з приємним хвилюванням батьки та рідні.

Представники місцевої влади також взяли участь в урочистих заходах з нагоди Першого дзвоника. Зокрема, голова Кегичівської районної ради Лариса Стефанюк та голова Андріїівської сільської ради Людмила П’ятак.

Свято видалося чудовим та додало веселого настрою і масу позитивних емоцій всім його учасникам.

Наостанок для всіх присутніх пролунав перший дзвоник 2019-2020 навчального року.

З новим навчальним роком! З новими успіхами і досягненнями!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОГАЛЕРЕЮ