04.09.2019

Керуючись рішеннями районної ради від 06 вересня 2018 року №384-VII «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Кегичівської районної ради Харківської області» зі змінами, внесеними рішенням районної ради від 30.10.2018 №408- VII та рішенням Кегичівської районної ради від 28 серпня 2019 року №538-VІІ «Про оголошення конкурсів на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти Кегичівського району Харківської області» оголошується конкурс:

- на посаду директора Власівського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу (загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Кегичівської районної ради Харківської області. Юридична адреса: 64010, вул. Каштанова, 1,с. Власівка, Кегичівський район, Харківська область.

Кваліфікаційні вимоги. Посаду директора закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, які підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- довідку про відсутність судимості.

За бажанням, претенденти на посаду керівника закладу освіти можуть подавати додаткову інформацію стосовно освіти, підвищення кваліфікації, досвіду роботи, професійного рівня, власних досягнень і репутації (сертифікати, свідоцтва, характеристики, нагороди/відзнаки, публікації, рекомендаційні листи, тощо).

Документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії, що знаходиться за адресою: Кегичівська районна рада, вул. Волошина, 50, смт Кегичівка, Харківська обл., 64003.

При поданні копії документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, копій документів про освіту проводиться перевірка на відповідність оригіналам. Копія трудової книжки непрацюючими претендентами подається разом із оригіналом, копія трудової книжки працюючими претендентами має бути завірена керівником за місцем роботи.

Строк подання документів – з 9-ї години 09 вересня 2019 року до 16-ї години 30 вересня 2019 року.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Дата і місце проведення відкритої публічної презентації плану розвитку закладу загальної середньої освіти буде повідомлена претендентам після прийняття відповідного рішення конкурсною комісією.

З питань надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору можна звертатись до Кегичівської районної ради Харківської області.

Контактна особа – Калетинець Марія Вікторівна, керуючий справами виконавчого апарату Кегичівської районної ради Харківської області, робочий телефон 3-11-76, адреса електронної пошти : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.