03.09.2019

Відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян, голова районної ради Л.Стефанюк провела виїзний прийом громадян в Розсохуватській сільській раді

Відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян голова районної ради Л.Стефанюк провела виїзний прийом громадян в Розсохуватській сільській раді

Під час проведення прийому до голови районної ради звернувся житель села Розсохувати з проханням посприяти у вирішенні такого важливого для громади питання як будівництво асфальтованої ділянки дороги по вул.. Шевченка. З даного питання Л.Стефанюк надала роз’яснення та взяла його під особистий контроль.

На завершення виїзного прийому голова районної ради Лариса Стефанюк разом з головою Розсохуватської сільської ради Сергієм Рябоконем обговорили ряд нагальних питань стосовно розвитку сільської громади.