06.09.2019

Привітання Лариси Стефанюк з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Прийміть сердечні привітання з нагоди вашого професійного свята - Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав особливо затребувану професію газовика. Це свято людей, які присвятили своє життя нелегкій, але важливій справі – розбудові енергетичної системи держави, без стабільної роботи якої діяльність усього промислового комплексу була б неможлива, адже не одне покоління майстрів газової справи створювало і примножувало здобутки цієї галузі.

Тож в переддень свята вітаю всіх, хто працював у минулому і трудиться зараз у газовій галузі нашого краю, з професійним святом, бажаю міцного здоров'я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів, творчого натхнення та благополуччя вам і вашим родинам!

Голова районної ради                                         Л.СТЕФАНЮК