08.09.2019

Привітання голови районної ради Л.Стефанюк з Днем фізичної культури і спорту!

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

В цей день висловлюю слова щирої вдячності всім тим, хто трудиться на благо суспільства в сфері фізичної культури, хто вносить свій внесок у розвиток вітчизняного спорту.

Від щирого серця бажаю здоров’я та благополуччя, нескінченної енергії, нових трудових і творчих здобутків, спортивних перемог, незламної віри у велике майбутнє українського спорту. Нехай масовий спорт сприяє гармонійному розвитку особистості, зміцненню здоров’я населення.

Дорогі друзі! Нехай фізична культура і спорт стануть вашими союзниками на все життя, принесуть вам радість і енергію, відчуття вічної молодості.

Голова районної ради            Л.Стефанюк