10.09.2019

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ У ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИХ ВІЙСЬКАХ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Збройні сили України проводять набір на контрактну військову службу до Десантно-штурмових військ, які являються окремим родом військ Збройних Сил України, що призначені для вертикального охоплення противника та дій в його тилу. Служба за контрактом у ДШВ — це не тільки престижно. Окрім суттєвих переваг, серед яких безкоштовне житло, матеріальне забезпечення, щорічна оплачувана відпустка, можливість безкоштовно навчатись у ВВНЗ тощо.

На військову службу за контрактом в ДШВ ЗСУ можуть бути розглянуті кандидатури чоловіків та жінок від 18 до 60 років.

Для вибору фаху та місця подальшого проходження контрактної служби пропонується широкий спектр військових спеціальностей в різних родах військ. Згідно ст. 20 Закону "Про військовий обов’язок і військову службу" N 2232-ХІI, на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються:

- громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту;

- військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;

- військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Основними вимогами під час відбору та прийняття на військову службу за контрактом є:

- відсутність судимостей;

- стан здоров’я та придатність до військової служби за медичними показниками та показниками профвідбору;

- фізична підготовленість та психологічна стійкість кандидата на військову службу;

- загальноосвітній рівень;

- мотивація до військової служби;

- рівень сформованості ідейних цінностей, моральних та професійних якостей.

З 1 березня 2018 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України № 704 згідної якої одноразова виплата особам, що вперше уклали контракт, сягає до 17000 гривень.

Грошове забезпечення контрактника у 2019 році становить від 10000 грн. до 15000 грн.

Крім того додаткова щомісячна грошова винагорода під час виконання бойових завдань на території Донецької та Луганської областей складає від 7000 грн. до 17000 грн.

Військовий комісар Кегичівського РВК підполковник        В.І. КРАВЦОВ