11.09.2019

Оголошується конкурс на посаду вчителя-логопеда комунальної установи «Кегичівський інклюзивно-ресурсний центр» Кегичівської районної ради Харківської області

Керуючись рішенням районної ради від 28 серпня 2019 року № 537-VII «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Кегичівський інклюзивно-ресурсний центр» Кегичівської районної ради Харківської області оголошується конкурс:

- на посаду вчителя-логопеда комунальної установи «Кегичівський інклюзивно-ресурсний центр» Кегичівської районної ради Харківської області. Юридична адреса: 64003, вул. Волошина, 79, смт. Кегичівка, Кегичівський район, Харківська область.

Кваліфікаційні вимоги. На посаду вчителя-логопеда комунальної установи «Кегичівський інклюзивно-ресурсний центр» Кегичівської районної ради Харківської області призначається особа, яка має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія» за спеціальністю логопеда та стаж роботи за педагогічним фахом не менше трьох років

Претенденти на посаду вчителя-логопеда Комунальної установи «Кегичівський інклюзивно-ресурсний центр» Кегичівської районної ради Харківської області подають до конкурсної комісії такі документи:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копію трудової книжки та/або інших документів, які підтверджують трудову діяльність;

- копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками;

- згоду на збір та обробку персональних даних.

За бажанням, претенденти на посаду керівника закладу освіти можуть подавати додаткову інформацію стосовно освіти, підвищення кваліфікації, досвіду роботи, професійного рівня, власних досягнень і репутації (сертифікати, свідоцтва, характеристики, нагороди/відзнаки, публікації, рекомендаційні листи, тощо).

Документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії або поштою за адресою: відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської РДА, вул. Волошина, 79, смт Кегичівка, Харківська обл., 64003.

При поданні копії документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, копій документів про освіту проводиться перевірка на відповідність оригіналам. Копія трудової книжки непрацюючими претендентами подається разом із оригіналом, копія трудової книжки працюючими претендентами має бути завірена керівником за місцем роботи.

Строк подання документів – з 9-ї години 12 вересня 2019 року до 16-ї години 03 жовтня 2019 року.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», інших нормативно-правових актів у сфері інклюзивної освіти, зокрема, Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затверджене постановою Кабінету Міністрів від 12 липня 2017 № 545 ( зі змінами), також знання основ спеціальної педагогіки.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- приймання документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі;

- попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законом вимогам;

- проведення іспиту та визначення його результатів;

- проведення співбесіди та визначення її результатів;

- прийняття рішення про рекомендацію начальнику відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області укласти контракт з переможцем конкурсу. Педагогічний працівник призначається на посаду директором Кегичівського ІРЦ.

З питань надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору можна звертатись до відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської РДА Харківської області.

Контактна особа – Василенко Наталія Володимирівна, секретар конкурсної комісії, робочий телефон 3-10-21, адреса електронної пошти : irc_keg @ i.ua