11.09.2019

Запрошуємо взяти участь в Харківському обласному щорічному конкурсі для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!»

Завдання даного Конкурсу — виховання грамотної та активної молоді, розвиток молодіжної творчості як процес формування особистості через отримання об'єктивної та неупередженої інформації щодо діяльності місцевих органів влади в Україні.

Загальні умови Конкурсу

Учасники Конкурсу мають право подавати заявки на участь у кількох номінаціях.

У кожній номінації учасник може представити лише одну роботу.

Кожен твір автор підписує власноруч та разом із заявкою надає до оргкомітету. У заявці обов'язково зазначається, на яку номінацію висувається твір. До участі у Конкурсі допускаються графічні (малюнки, саморобки тощо) та письмові (нариси, есе тощо), колективні та індивідуальні твори, створені протягом року.

Для номінації «Кращий індивідуальний письмовий твір на тему «Що таке місцеве самоврядування?» допускаються до участі у Конкурсі як прозаїчні твори, так і вірші. Твір повинен мати публіцистичне або аналітичне спрямування.

Перевага віддаватиметься творам, у яких розглядаються питання участі молоді у вирішенні проблем місцевого значення та життєдіяльності територіальних громад.

Для участі у номінації «Брейн-ринг» допускаються команди з 6 осіб.

Останній день подання заявок - 31 жовтня 2019 року включно.

Заявки і твори для участі у Конкурсі приймаються за адресою: 61002,
м. Харків, вул. Сумська, 64, к. 96. Харківська обласна рада (з поміткою –
«На Конкурс») або електронною поштою на адресу:

Заявки на участь у конкурсі