17.09.2019

Кегичівська районна рада і депутатський корпус району щиро вітає з
Днем народження Стефанюк Ларису Вікторівну – голову Кегичівської районної ради!

Щиро вітаємо Вас з особистим святом. Бажаємо Вам аби кожен день був сонячним, сповнений новими враженнями, позитивними емоціями, цікавими знайомствами, креативними думками, які вдавалося втілювати у життя, даруючи часточку себе підростаючому поколінню, рідним, близьким, дорогим людям.

Успіхів Вам у майбутніх звершеннях в ім’я процвітання рідного краю! Бажаємо вірити у власні сили і можливості, прагнути до втілення мрій в реальність. Тож нехай усе вдається! Депутатська діяльність буде активною, робота приносить задоволення, а в домі панує сімейний затишок.

Нехай родинне коло, близькі та друзі повсякчас будуть Вашим надійним оберегом, опорою та підтримкою. Бажаємо Вам злагоди, достатку, фінансової стабільності та Божої благодаті.

З повагою, депутатський корпус
та виконавчий апарат Кегичівської районної ради