17.09.2019

Привітання голови районної ради Л.Стефанюк з 76-ою річницею визволення Кегичівщини від нацистських загарбників

Шановні кегичани та жителі району!

17 вересня – особливий день для нашого селища. 76 років тому Кегичівщина була героїчно звільнена від нацистських загарбників.

Скільки б не минуло років, скільки б не змінилось поколінь українців — пам’ять про ті буремні роки, коли рідну землю розривали вибухи, тисячами гинули люди та вщент згорали села — все це назавжди залишиться в наших серцях.

В цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги й шани колишнім підпільникам і партизанам, оборонцям та визволителям рідної землі.

Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. Вони – у пам’яті кожної родини, у назвах вулиць і площ, у полум’яних квітах біля меморіалів Слави.

Слава ветеранам, всім тим, хто боронив Батьківщину від страшного ворога, хто відвойовував українські землі, жертвуючи своєю кров’ю і життям заради майбутнього! Шановні ветерани! Ваші мужність та нескореність духу, відвага та героїзм  є зразком для молодого покоління українського воїна!

Сердечно вітаю всіх з 76-ю річницею визволення смт Кегичівка та Кегичівського району від нацистських загарбників. Пам’ятайте, на якій героїчній землі ми живемо. Хай сила цієї землі допомагає долати труднощі, яких сьогодні, на жаль, багато у нашій державі. Та наш народ – сильний духом і вірний ідеалам добра і справедливості і це – назавжди!

Голова районної ради                                                        Л.Стефанюк