17.09.2019

Вітання Лариси Стефаюк з Днем рятівника України!

Шановні співробітники та ветерани МНС України!
Вітаю Вас з професійним святом - Днем рятівника України!

У День рятівника своє професійне свято відзначають люди кількох професій - аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, спеціальних підрозділів. Це день, коли ми вшановуємо співвітчизників, які зробили вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Люди, які вибирають професію рятівника, відзначаються особливими рисами характеру: самовідданістю, мужністю, сміливістю, силою волі та дисциплінованістю. Сьогодні на їх рахунку величезна кількість проведених пошукових і рятувальних робіт, результат яких - десятки тисяч врятованих людей, збережені матеріальні цінності.

В День професійного свята від усієї душі бажаю вам і вашим близьким міцного здоров'я, сімейного благополуччя, твердості духу та успіхів у благородній справі служіння Україні.

Голова районної ради                                                        Л.Стефанюк