17.09.2019

В районному центрі відбулися урочистості з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистів з Кегичівщини

Ми ніколи не забудемо тих, хто, не шкодуючи свого життя, завоював яскраву перемогу та щастя для майбутніх поколінь. Нехай пам’ять про всіх полеглих за мир у страшні часи війни, згуртує нас та дасть нам силу, волю та надію найскоріше вдихнути ковток чистого мирного повітря на нашій рідній землі.

Сьогодні в районному центрі відбувся урочистий мітинг до Дня вигнання нацистів з Кегичівщини.

Біля Меморіалу Слави зібралися ветерани, діти війни, воїни-інтернаціоналісти, ветерани-прикордонники, учасники антитерористичної операції, трудові колективи установ і організацій району, представники державної влади та місцевого самоврядування, жителі селища та району.

Присутні вшанували пам’ять героїв, що полягли в смертельному двобої з нацистами за визволення Кегичівської землі, хвилиною мовчання та в знак глибокої поваги, вічної пам’яті про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на рідній землі поклали квіти до підніжжя Меморіалу Слави.

Душевним дарунком для всіх присутніх стали пісні та виступи вихованців Кегичівської дитячої музичної школи.