26.09.2019

Сьогодні, в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», відбулося урочисте відкриття дитячого павільйону на ігровому майданчику Медведівського дошкільного навчального закладу

В урочистому заході з нагоди відкриття міні-проекту взяли участь голова Кегичівської районної ради Лариса Стефанюк, голова районної державної адміністрації Роман Гончаров, Медведівський сільський голова Надія Манукян.

Ініціативні групи Медведівської громади не один рік поспіль активно беруть участь в конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» в якому неодноразово отримували перемогу.

Ось і сьогодні батьківська рада Медведівського ДНЗ отримала перемогу в обласному конкурсі під назвою: «Встановлення дитячого павільйону на ігровому майданчику Медведівського ДНЗ» завдяки якій на території дошкільного закладу встановлено сучасний павільйон, який відповідає Санітарному регламенту для дошкільних навчальних закладів.

Враховуючи те, що у закладі працює одна різновікова група, яка налічує 33 дитини, проектом було передбачено встановлення одного великого павільйону, у якому зможуть одночасно перебувати усі діти дошкільного закладу під час прогулянки на свіжому повітрі за різних погодних умов (спекотної, дощової погоди).

Загальна вартість міні-проекту склала 155,55 тис. грн. Згідно обов’язкових умов конкурсу реалізація проекту здійснювалася на умовах співфінансування, а саме: кошти Харківської обласної ради –77,775 тис. грн; кошти Медведівської сільської ради – 69,997 тис. грн; кошти ініціативної групи – 7,778 грн. Завдяки втіленню проекту діти отримали казковий затишний куточок на подвір’ї.