Вітання голови районної ради Лариси Стефанюк з Днем дошкілля!

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – непросте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи.

В цей особливий День вітаю від імені всього депутатського корпусу Кегичівської районної ради вихователів і всіх дошкільних працівників Кегичівщини! Бажаю вам від усього серця здоров’я, натхнення, любові, здійснення усіх мрій та сподівань, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей та батьків!

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день буде сповнений енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

Голова районної ради                               Л.Стефанюк