30.09.2019

Привітання голови районної ради Л. Стефанюк з нагоди Всукраїнського дня бібліотек!

Шановні бібліотекарі Кегичівщини!

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто щиро вітаю вас з професійним святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек!

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку - пам’яток писемності, а її служителі - вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. Діяльність бібліотечних установ нашого району - багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка, складна і надзвичайно потрібна. В бібліотеках працюють наполегливі, відповідальні, освічені, самовіддані, уважні, чуйні та доброзичливі люди, справжні фахівці в галузі інформації, спеціалісти у сфері культури.

Професія бібліотекаря надзвичайно важлива, адже саме вони відкривають читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань.

Тож прийміть найщиріші вітання із професійним святом – Всесвітнім днем бібліотек, нехай у вас завжди буде натхнення, прагнення до пізнання всього нового та раніше невідомого, жага до знань, бадьорості духу, сили розуму!

Бажаємо вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя та подальших успіхів у благородній та просвітницькій справі.

Голова районної ради                             Л.Стефанюк