01.10.2019

Вітання голови районної ради з нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку

Шановні кегичани!

Щороку 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Ці дні — символ єдності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість.

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці. Про великий життєвий шлях кожного з вас, дорогі старшини нашого району, можна писати книжки. Ви пронесли крізь своє життя невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними громадянами своєї держави.

Зичу усім людям старшого покоління міцного здоров’я на довгі роки, бадьорості духу, невичерпної енергії, злагоди, благополуччя та мирного неба над головою!

Голова районної ради                                 Л.Стефанюк