03.10.2019

Відбувся святковий концерт з нагоди Дня вчителя та працівників освіти

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

В першу неділю жовтня в Україні шанують всіх працівників освітньої галузі, яких налічується майже 860 тисяч – вихователів, вчителів, науково-педагогічних працівників та управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.

Ось і сьогодні, в день професійного свята, в районному будинку культури відбулися урочисті заходи.

До присутніх з вітальними словами звернулись голова районної ради Лариса Стефанюк та голова районної державної адміністрації Роман Гончаров, які привітали освітян з професійним святом, побажавши міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, щастя і натхнення, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не були легкою справою.

Педагогічним працівникам району найщиріші слова подяки та вітання, за відданість своїй справі, висловила начальник відділу освіти молоді та спорту районної державної адміністрації Світлана Шматченко.

Під час заходу, за особливі трудові досягнення у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі району кращих освітян району було нагороджено Почесними Грамотами районної державної адміністрації та районної ради, а працівників закладів загальної середньої освіти за високий професіоналізм, творчий підхід до роботи, вагомий внесок у справу навчання й виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята нагородили Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації.

Невимушена щира атмосфера панувала в залі, всі зацікавлено дивилися концерт, який приготували для присутніх учасники художньої самодіяльності, дитячі хореографічні колективи та аматори Кегичівського районного будинку культури.