Вітання голови районної ради з Днем вчителя та працівників освіти

У прекрасну осінню пору ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, хто запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Бути вчителем, стояти у витоків долі своїх учнів, дивитись, як із року в рік вони підростають, мужніють та розумнішають, насичуючись від вас знаннями та життєвою мудрістю – що може бути прекраснішим за таку професію?! Освітяни – це люди, народжені нести світло, творити добро і залишати часточку своєї душі у своїх вихованцях.

У день свята щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Бажаю вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги. Хай на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи, щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Голова районної ради                                                     Л.СТЕФАНЮК