07.11.2019

Відбувся святковий концерт з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

07 листопада 2019 року в районному Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

З вітальними словами до винуватців свята звернулися голова районної ради Лариса Стефанюк та голова районної державної адміністрації Роман Гончаров.

Під час урочистого заходу кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва району було нагороджено грамотами та подяками.

Святкового настрою присутнім додала підготовлена концертна програма від працівників відділу культури та туризму районної державної адміністрації та аматорів Кегичівського району.