15.11.2019

Відбулися урочисті заходи до Дня працівників сільського господарства

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу.

Сьогодні в районному будинку культури відбувся урочистий концерт -вітання «Розквітне в руках українська земля у праці й здобутках ланів трударя!» до Дня працівника сільського господарства. Це свято зібрало посадовців, керівників агропідприємств, невтомних трудівників полів і ферм, організаторів сільськогосподарського виробництва, заслужених працівників сільського господарства.

Привітати представників нелегкої професії завітали: депутат Харківської обласної ради А.Хвесик, голова районної ради Л.Сефанюк, голова районної державної адміністрації Р.Гончаров, начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації О.Семенюк, керівник ПП «Андріївка» М.Пивовар.

Голова районної ради Лариса Стефанюк звернулась до присутніх в залі працівників сільського господарства з теплими словами привітань та подяки, наголосивши, що аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

Під час урочистого заходу за багаторічну, сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток сільського господарства району та з нагоди Дня працівників сільського господарства кращих працівників сільськогосподарської галузі було нагороджено спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

З нагоди професійного свята дитячі художні колективи та аматори сцени району, приготували для винуватців свята яскраву концертну програму.