19.11.2019

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з політико-правових питань, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування

19 листопада 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з політико-правових питань, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування за участі голови районної ради Лариси Стефанюк, голови районної державної адміністрації Романа Гончарова.

Провела спільне засідання Лілія Кулаченко, голова постійної комісії районної з політико-правових питань, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування.

На розгляд комісії було винесено сім питань.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Марія Калетинець повідомила про необхідність внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Кегичівському районі на 2019 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року № 441–VІІ (зі змінами), а саме : виникла необхідність у розробці проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування адміністративних будівель Кегичівської районної ради за адресою вул. Волошина, 30 та вул. Волошина, 91 в смт Кегичівка Кегичівського району Харківської області. Сума коштів, необхідних на розробку проектів землеустрою, становить 14900,00 гривень. Після доповіді депутати рекомендували районній раді розглянути дане питання на пленарному засіданні сесії.

Депутати також розглянули питання про внесення змін до Програми висвітлення діяльності Кегичівської районної державної адміністрації та Кегичівської районної ради на 2018 – 2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20 грудня 2017 року № 269 – VІІ (зі змінами) в частині збільшення суми коштів, необхідних на висвітлення діяльності районної ради в засобах масової інформації, на 20 тисяч гривень.

Члени постійної комісії розглянули питання про внесення змін до ще двох районних програм: Програми забезпечення публічної безпеки і порядку в Кегичівському районі на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 05 липня 2016 року № 103 – VII (зі змінами), та Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території Кегичівського району Харківської області на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року № 445 –VIІ» (зі змінами).

Необхідність внесення змін до двох вищеназваних програм зумовлена тим, що кошти в сумі 24000,00 грн., які виділялися на придбання пристрою ALCOSCAN та принтера до нього згідно Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території Кегичівського району Харківської області на 2019 – 2023 роки освоєні не були, так як пристрій ALCOSCAN було придбано за кошти державного бюджету та виникла необхідність виключити видатки на придбання пристрою з вищеозначеної програми.

Прцівники поліції мають гостру необхідність у придбання комп’ютерної техніки то ж було вирішено збільшити видатки за Програмою забезпечення публічної безпеки і порядку в Кегичівському районі на 2016 – 2020 роки на суму 24000,00 грн. з метою придбання необхідного комп’ютерного обладнання.

На порядок денний засідання було винесено питання про хід виконання двох районних програм: Програми територіальної оборони Кегичівського району на 2017 – 2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 01 листопада 2017 року № 248 – VІІ, та Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території Кегичівського району Харківської області на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року № 445 –VІI (зі змінами).

Депутати також розглянули та погодили проект рішення районної ради «Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань голові районної ради».

Після розгляду матеріалів та обговорення питань порядку денного, членами комісії були прийняті відповідні рішення.