20.11.2019

Відбулося засідання постійної комісії з питань промислової політики, будівництва, житлово-комунального господарства та малого і середнього бізнесу

Сьогодні, в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань промислової політики, будівництва, житлово-комунального господарства та малого і середнього бізнесу. Провів засідання голова постійної комісії – Дармо Є.А.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про виконання Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів по Кегичівському району на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 23 січня 2015 року №381-VI.

2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Кегичівського району на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року № 435-VІІ.

3. Про хід виконання Програми створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків в Кегичівському районі на 2015-2019 роки затвердженої рішенням районної ради від 22 вересня 2015 року № 433-VI (зі змінами).

4.Про хід виконання «Районної програми розроблення, оновлення містобудівної документації населених пунктів та території Кегичівського району на 2017-2020 роки» затвердженої рішенням районної ради від 27 квітня 2017 року №195-VII (зі змінами).

З вищевказаних питань доповіла начальник відділу економіки, інфраструктури, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Кегичівської районної державної адміністрації Тетяна Перцева.

Після обговорення питань порядку денного, членами комісії були прийняті відповідні рішення.