21.11.2019

Відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Членами комісії було розглянуто дванадцять питань порядку денного. Про призначення на посади директорів шкіл, а саме: Власівського загальноосвітнього навчально – виховного комплексу (загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Кегичівської районної ради Харківської області та Шляхівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області, проінформувала керуючий справами виконавчого апарату районної ради Марія Калетинець.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Анатолій Мироненко проінформував присутніх про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Кегичівського району на 2016 – 2020 роки та про хід виконання двох програм: комплексної Програми соціального захисту населення Кегичівського району на 2016 – 2020 роки і програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей Кегичівського району на 2018-2020 роки.

Також про хід виконання двох програм, а саме: Програми розвитку фізичної культури і спорту у Кегичівському районі Харківської області на 2019-2023 роки та програми розвитку освіти «Новий освітній простір Кегичівщини» на 2019-2023 роки, доповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Світлана Шматченко.

Про внесення змін до районної Програми удосконалення медичної допомоги мешканцям району на 2019-2020 роки та про хід її виконання за 09 місяців 2019 року доповів головний лікар КНП КРР «Кегичівська ЦРЛ» Кегичівського району Анатолій Федоров.

Про хід виконання Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Кегичівському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 05 березня 2019 року №486-VІІ та про виконання фінансового плану даного закладу за ІІІ квартал 2019 року доповіла головний лікар закладу Антоніна Парамонова.

Крім того, членами комісії вкотре було обговорено та проаналізовано питання про функціонування ФАПів Кегичівського району у 2020 році. Також до обговорення даного питання була запрошена начальник фінансового управління районної державної адміністрації Олена Тарасова.

Антоніна Парамонова, на виконання протоколу засідання профільної комісії від 05.11.2019 року, в якому членами комісії було прийнято рішення доручити головному лікарю центру первинної медико-санітарної допомоги Кегичівського району здійснити економічно-обгрунтовану оцінку по кожному ФАПу району та підготувати для кожної сільської ради відповідні розрахунки по кожній статті витрат, проінформувала про проведену роботу.

Після детального обговорення вищезазначеного питання членами комісії було прийнято рішення рекомендувати розглянути питання про утримання ФАПів в 2020 році на постійній комісії з питань бюджету та комунальної власності районної ради. По іншим питанням порядку денного члени комісії рекомендували районній раді відповідні проекти рішення винести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.