22.11.2019 

Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності

 

 

22 листопада 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності за участі голови районної ради Лариси Стефанюк, голови районної державної адміністрації Романа Гончарова.
В ході засідання було розглянуто заплановані питання порядку денного.
На засіданні комісії розглянули питання про внесення змін до районних Програм, а саме:
- Програми економічного і соціального розвитку Кегичівського району на 2019 рік;
- Програми розвитку місцевого самоврядування у Кегичівському районі на 2019 – 2020 роки;
- Програми висвітлення діяльності Кегичівської районної державної адміністрації та Кегичівської районної ради на 2018 – 2019 роки;
- Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території Кегичівського району Харківської області на 2019 – 2023 роки;
- Програми забезпечення публічної безпеки і порядку в Кегичівському районі на 2016 – 2020 роки;
- Комплексної Програми соціального захисту населення Кегичівського району на 2016 – 2020 роки;
- Програми удосконалення медичної допомоги мешканцям району на 2019-2020 роки.
У ході засідання члени комісії обговорили внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Пропонуються такі зміни:
1. Виділення додаткових коштів
За рахунок вільного залишку районного бюджету, який утворився на 01 січня 2019 року, збільшуються видатки по головному розпоряднику коштів – Кегичівській районній державній адміністрації за бюджетною програмою «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет» на суму 50 000 грн.
2. Перерозподіл асигнувань
За пропозиціями головних розпорядників коштів районного бюджету здійснюється перерозподіл асигнувань в межах затвердженого обсягу:
1. По управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації:
1.1. В межах загального обсягу субвенції з державного бюджету зменшуються видатки за бюджетною програмою:
- «Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг» - 7 657 грн. 18 коп.
Відповідно збільшуються видатки за бюджетною програмою:
- «Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства» - 7 657 грн. 18 коп.
1.2. В межах загального обсягу коштів районного бюджету загального фонду зменшуються видатки на загальну суму 20 830 грн. в зв’язку з економією коштів за бюджетними програмами:
- «Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв'язку» - 8 700 грн.;
- «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» - 12 130 грн.
Відповідно збільшуються видатки на суму 20 830 грн. за бюджетними програмами:
- «Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» (придбання новорічних подарунків дітям чорнобільців) – 8 700 грн.;
- «Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті» - 8 130 грн.;
- «Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги» - 4 000 грн.
1.3. Змінюється цільове призначення бюджетних коштів за бюджетною програмою «Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян», а саме: кошти в сумі 17 200 грн. замінити з «Відшкодування витрат від перевезення окремих категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд автомобільним транспортом на приміських маршрутах» на «Відшкодування витрат від перевезення окремих категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд автомобільним транспортом на міжміських маршрутах».
1.4. В межах загального обсягу коштів районного бюджету загального фонду, виділених розпоряднику коштів – територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг):
зменшуються видатки на загальну суму 4 000 грн. в зв'язку з економією коштів по матеріалах;
відповідно збільшуються видатки загального фонду на загальну суму 4 000 грн. на оплату послуг (вирубка аварійних дерев біля адмінбудівлі).
2. По відділу культури і туризму районної державної адміністрації:
В межах загального обсягу коштів районного бюджету зменшуються видатки по загальному фонду на загальну суму 243 649 грн. в зв’язку з економією коштів за бюджетними програмами:
- «Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)» - 84 669 грн.;
- «Забезпечення діяльності бібліотек» - 931 грн.;
- «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів» - 158 049 грн.
Відповідно збільшуються видатки по загальному фонду на загальну суму 243 649 грн. для проведення розрахунків за спожиті енергоносії, виплати заробітної плати, господарчих потреб за бюджетними програмами:
- «Забезпечення діяльності бібліотек» - 48 456 грн.;
- «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів» - 86 091 грн.;
- «Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)» - 109 102 грн.
3. По відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації:
3.1. В межах загального обсягу коштів районного бюджету зменшуються видатки на загальну суму 945 500 грн. в зв’язку з економією коштів:
по загальному фонду за бюджетними програмами:
- «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціальними школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» - 552 500 грн.
- «Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів» - 117 000 грн.
- «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти» - 16 500 грн.
по спеціальному фонду за бюджетною програмою:
- «Будівництво освітніх установ та закладів» - 259 500 грн.
Відповідно збільшуються видатки на загальну суму 945 500 грн. для проведення розрахунків за спожиті енергоносії, виплати заробітної плати, придбання товарів та господарчих потреб:
по загальному фонду за бюджетними програмами:
- «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціальними школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» - 230 820 грн.
- «Дошкільна освіта» - 200 000 грн.
- «Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти» - 102 700 грн.
- «Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів» - 33 200 грн.
- «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти» - 63 100 грн.
- «Інші програми та заходи у сфері освіти» - 50 000 грн.
по спеціальному фонду за бюджетними програмами:
- «Дошкільна освіта» - 129 500 грн.
- «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціальними школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» - 99 180 грн.
- «Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів» - 10 000 грн.
- «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти» - 27 000 грн.
3.2. За рахунок вільного залишку освітньої субвенції з державного бюджету, який утворився на початок 2019 року, збільшуються видатки загального фонду на оплату праці з нарахуванням за бюджетною програмою «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціальними школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» на суму 1 770 132 грн.
4. По Кегичівській районній раді:
В межах загального обсягу коштів районного бюджету загального фонду зменшуються видатки в зв'язку з економією коштів (зниження ціни на газ, електроенергію, теплопостачання та відрядження) за бюджетною програмою «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності районної ради» на 91 100 грн..
Відповідно збільшуються видатки на загальну суму 91 100 грн.:
по загальному фонду за бюджетними програмами:
- «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності районної ради» - 56 200 грн.
- «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій» - 34 900 грн. (виконання заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Кегичівському районі на 2018-2019 роки - 14 900 грн.; виконання заходів Програми висвітлення діяльності Кегичівської районної державної адміністрації та Кегичівської районної ради на 2018-2019 роки – 20 000 грн.)
5. По Кегичівській районній державній адміністрації:
5.1. В межах загального обсягу коштів районного бюджету загального фонду, виділених розпоряднику коштів – КНП «Центру первинної медико-санітарної допомоги» змінюється цільове призначення виділених асигнувань по бюджетній програмі «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медико-санітарної допомоги»:
зменшуються видатки на суму 500 грн. в зв'язку з економією коштів по оплаті за теплопостачання;
відповідно збільшуються видатки загального фонду на суму 500 грн. на оплату водопостачання.
5.2. В межах загального обсягу коштів районного бюджету загального фонду, виділених розпоряднику коштів – КНП «Кегичівська центральна районна лікарня» змінюється цільове призначення виділених асигнувань:
зменшуються видатки загального фонду на суму 167 284 грн. по бюджетній програмі «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» в зв'язку з економією коштів по оплаті за теплопостачання;
відповідно збільшуються видатки на суму 167 284 грн.:
по загальному фонду за бюджетними програмами:
- «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» - 43 200 грн.
- «Централізовані заходи з лікування онкологічних хворих» - 70 000 грн.
по спеціальному фонду за бюджетними програмами:
- «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» - 54 084 грн.
6. По фінансовому управлінню:
6.1. В межах загального обсягу коштів районного бюджету загального фонду, змінюється цільове призначення бюджетних коштів на суму 24 000 грн., а саме: «Забезпечення Кегичівського відділення поліції Сахновщинського відділу поліції ГУНП в Харківській області спеціальним засобом ALKOSCAN та термопринтером для нього» (Програма забезпечення безпеки дорожнього руху на території Кегичівського району Харківської області на 2019-2023 роки) замінити на «Забезпечення Кегичівського відділення поліції Сахновщинського відділу поліції ГУНП в Харківській області комп'ютерною технікою (три ноутбуки, багатофункційний пристрій та принтер)» (Програма забезпечення публічної безпеки і порядку в Кегичівському районі на 2016-2020 роки).
7 Зменшити видатки по головному розпоряднику коштів – фінансовому управлінню районної державної адміністрації (по загальному фонду районного бюджету) в сумі 50 000 грн., виділених відповідно до Програми матеріально-технічного забезпечення процесу виконання Кегичівською районною державною адміністрацєю делегованих їй Кегичівською районною радою повноважень на 2019 рік
Відповідно збільшити видатки на суму 50 000 грн.:
по головному розпоряднику – Кегичівській районній державній адміністрації: - за бюджетною програмою «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій» - 20 000 грн. (виконання заходів Програми висвітлення діяльності виконання заходів Програми висвітлення діяльності Кегичівської районної державної адміністрації та Кегичівської районної ради на 2018-2019 роки);
- за бюджетною програмою «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет» - 30 000 грн.
3. Субвенції сільських, селищних рад
Відповідно до ст.93 Бюджетного кодексу України отримано договори між районною радою та сільськими, селищними радами на передачу міжбюджетних трансфертів:
Красненська сільська рада надає субвенцію в сумі 10 000 грн. відділу культури і туризму районної державної адміністрації для придбання книг для Красненської та Калинівської бібліотеки.
Медведівська сільська рада надає субвенцію в сумі 12 999 грн. відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації для Медведівської ЗОШ на придбання меблів (стелажів в бібліотеку).
Кегичівська селищна рада надає субвенцію в сумі 5 000 грн. відділу культури і туризму районної державної адміністрації для сільської бібліотеки – філії с. Антонівка на поповнення бібліотечного фонду.
Вносяться зміни до договору від 15 травня 2019 року між Рояківською сільською радою та районною радою, а саме: зменшуються видатки по КНП «ЦПМСД» на придбання медичного обладнання Рояківському ФП на 11 101 грн. (головний розпорядник – Кегичівська районна державна адміністрація).
Рояківська сільська рада надає субвенцію в сумі 11 101 грн. відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації для Софіївської філії КЗ «Кегичівський ліцей» на придбання господарчих товарів – 6 100 грн., спортивного інвентаря – 2 340 грн., канцтовари – 2 661 грн.
Також були заслухані інформації про хід виконання районних Програм:
- Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Кегичівському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області на 2019 рік;
- Районної програми удосконалення медичної допомоги мешканцям району на 2019 – 2020 роки;
- Комплексної Програми соціального захисту населення Кегичівського району на 2016 – 2020 роки;
- Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей Кегичівського району на 2018-2020 роки;
- Програми створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків в Кегичівському районі на 2015 – 2019 роки;
- Програми розвитку фізичної культури і спорту у Кегичівському районі Харківської області на 2019 – 2023 роки;
- Районної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Кегичівщини» на 2019 – 2023 роки.
Комісія розглянула питання про надання дозволу на списання основних засобів шляхом ліквідації Комунальному некомерційному підприємству Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області.
Після розгляду матеріалів та обговорення питань порядку денного, членами комісії були прийняті відповідні рішення.