22.11.2019

На Кегичивщині вшанували пам’ять жертв голодоморів

Тема історичної пам’яті із кривавими сторінками надзвичайно болюча для усіх нас. ХХ століття стало для українців важким випробуванням. Український народ тричі переживав роки голодоморів, які забрали життя мільйонів.

Результатом Голодоморів стали не лише мільйони вбитих та опустілі українські домівки, але й спустошені душі тих, хто пережив роки геноциду.

Районний захід з відзначення пам’яті жертв голодоморів в Україні розпочався із Скорботної ходи до пам’ятного Знака жертв Голодомору розташованого поряд зі Свято-Георгіївським Храмом.

Вшанувати пам’ять жертв невинно загублених українців та покласти квіти до підніжжя пам’ятного Знаку прийшли керівники району, працівники установ й організацій, громадськість.

Після закінчення заходу, всі небайдужі відвідали Свято-Георгіївський Храм, щоб вшанувати пам’ять жертв однієї з найбільших трагедій минулого століття – Голодомору. Пам’ятну панахиду за померлими під час Голодомору здійснив Отець Павел - настоятель храму Святого Великомученика Побідоносця Георгія.