Відбулось пленарне засідання чергової ХХХІХ сесії районної ради VІІ скликання

26 листопада 2019 року в залі засідань районної ради відбулось пленарне засідання чергової ХХХІХ сесії районної ради VІІ скликання. Під час засідання було розглянуто заплановані питання порядку денного.

Депутати зняли з контролю Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів по Кегичівському району 2015 – 2019 роки, затверджену рішенням районної ради від 23 січня 2015 року № 381 –VI у зв’язку з закінченням терміну дії.

На пленарному засіданні були прийняті рішення про внесення змін до районних програм: Програми економічного і соціального розвитку Кегичівського району на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року № 435 – VІІ (зі змінами), Програми розвитку місцевого самоврядування у Кегичівському районі на 2019 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року № 441–VІІ (зі змінами), Програми висвітлення діяльності Кегичівської районної державної адміністрації та Кегичівської районної ради на 2018 – 2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20 грудня 2017 року № 269 – VІІ (зі змінами), Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території Кегичівського району Харківської області на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року № 445 –VIІ» (зі змінами), Програми забезпечення публічної безпеки і порядку в Кегичівському районі на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 05 липня 2016 року № 103 – VII (зі змінами), Програми соціального захисту населення Кегичівського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2015 року № 18 – VІІ (зі змінами), Програми удосконалення медичної допомоги мешканцям району на 2019 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року № 444-VІІ (зі змінами).

Під час пленарного засідання розглянуто питання про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року № 458-VІІ «Про районний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього (зі змінами).

На посаду директора Шляхівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області було призначено Ромасько Катерину Олексіївну.

Депутати розглянули питання про хід виконання десяти районних програм.

Прийнято рішення про надання дозволу на списання основних засобів шляхом ліквідації Комунальному некомерційному підприємству Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області.

Розглянуті інші питання порядку денного, по яким були прийняті відповідні рішення.

Детальніше з текстами рішень, прийнятими на черговій ХХХІХ сесії VІІ скликання, можна ознайомитися на офіційному сайті Кегичівської районної ради http://www.kegichevka-rada.gov.ua в розділі «Нормативно правова база», «Рішення сесії».