01.12.2019

Шановні працівники прокуратури!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом – Днем працівників прокуратури! Сьогодні інститут прокуратури відіграє важливу роль у непримиренній боротьбі зі злочинністю і корупцією, служить захисту законних інтересів громадян, забезпеченню єдиного правового поля держави і утвердженню принципу верховенства права.
Від вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадського правопорядку, надійний захист жителів району від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.
Упевнена, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності, допоможуть Вам  здобути ще більшу повагу людей.
Бажаю Вам творчих успіхів, сил та наснаги у професійній діяльності.
Щастя, міцного здоров’я і благополуччя Вам та Вашим родинам.

Голова районної ради                                                       Л. СТЕФАНЮК