22.01.2020

Привітання голови районної ради Лариси Стефанюк
з Днем Соборності України!

Шановні жителі Кегичівщини!

В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Української Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День соборності України.

Сьогодні ця тема залишається актуальною для України. Ще ніколи в нашій новітній історії це свято не було наповнено таким трагічним, але й водночас героїчним змістом. У ці дні українські захисники відстоюють на передовій єдність нашої держави, продовжуючи віддавати життя, аби ця об’єднавча сила нашої держави, яка тягнеться через багатовікову історію, не була змарнованою, а минулі й сучасні здобутки не було втрачено.

День Соборності України - це великий день, який знаменує собою одну з найбільших перемог нашого народу - возз’єднання на своїй землі, в одній державі, визволених з неволі двох частин України. Історичний досвід нам вкотре нагадує, що наша сила в єдності, у соборності наших дій і помислів, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ, незалежно від поглядів і переконань.

Хочу висловити сподівання та щиру віру в те, що в наших силах не лише зберегти Україну та відновити її кордони, а й зробити її економічно і духовно багатою, якою пишатимуться наші нащадки.

Щиро вітаю усіх жителів району з днем Соборності України! Бажаю миру, наполегливості, активності в розбудові соборного, незалежного українського суспільства!

Голова районної ради                         Лариса Стефанюк