22.01.2020

В районному центрі відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка з нагоди Дня Соборності України

Сьогодні на центральній площі селища відбулися урочистості та покладання квітів до пам’ятника Кобзареві з нагоди Дня Соборності України.

В урочистостях  взяли  участь  керівництво району, представники виконавчого апарату районної ради, районної державної адміністрації,  депутати районної ради, трудові  колективи, громадськість селища.

Урочистий захід розпочався під звуки Державного Гімну України. Під час заходу пригадали визначну історичну подію об’єднання двох суверенних держав – Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, яка залишила глибинний слід в історичній пам’яті українського народу.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх загиблих, хто ціною свого життя захищав та виборював мирне, незалежне майбутнє для нашої країни.

На завершення мітингу відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзареві Тарасу Григоровичу Шевченку.