30.01.2020

Відбулось засідання постійної комісії
районної ради з питань бюджету та комунальної власності

30 січня 2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, на якому були присутні Ленгович О.П. - голова постійної комісії, Данько Т.О. - заступник голови постійної комісії, перший заступник голови районної державної адміністрації, Халілов Ш.С., Черніков В.Ф. - члени постійної комісії. На засіданні обговорили питання про особливості реформування вторинної ланки медицини у 2020 році.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Лариса Стефанюк, депутат районної ради, голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров'я та соціального захисту населення Неля Рибка, на засіданні комісії були присутні начальник фінансового управління районної державної адміністрації Олена Тарасова, представники трудового колективу Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області та ін.

Після активного обговорення вищезазначеного питання, заслухавши пропозиції, побажання всіх виступаючих, депутати доручили головному лікарю Федорову Анатолію Петровичу у найкоротший термін підготувати та надати на розгляд комісії обґрунтовані розрахунки для утримання Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області на період з квітня по серпень поточного року, підготувати перелік платних послуг, які будуть надаватися підприємством та розробити їх калькуляцію. Також вивчити можливість внесення змін до Програми удосконалення медичної допомоги мешканцям району на 2019-2020 роки, або розробити нову для здійснення фінансування підприємства з районного бюджету.