11.02.2020

Голова районної ради Лариса Стефанюк провела виїзний прийом в Кегичівській селищній раді

Сьогодні, відповідно до затвердженого графіку прийому громадян за місцем проживання, головою районної ради   Стефанюк Л.В. був проведений виїзний прийом громадян за місцем проживання у Кегичівській селищній раді.

Під час прийому Лариса Вікторівна обговорила ряд важливих питань з тимчасово виконуючою обов’язки голови селищної ради Наталією Лагоржевською.

Однією із тем розмови став законопроєкт про адміністративно-територіальний устрій в нашій державі та особливості планування територіальних одиниць регіонального рівня, також в ході спілкування голови рад обговорили та проаналізували стан реформи місцевого самоврядування та ситуацію з децентралізацією в цілому в Україні. Також не залишились осторонь таке важливе питання як особливості нового виборчого Кодексу України.

На завершення візиту Лариса Стефанюк та Наталія Лагоржевська обговорили пріоритетні напрямки роботи Кегичівської селищної ради в найближчому майбутньому.