13.02.2020

Відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Сьогодні, 13 лютого 2020 року, о 10.00 год. в залі засідань районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Провела засідання голова постійної комісії - Рибка Н.Г. Присутні члени комісії: Юсова І.В., Клименко Т.О., Федоров А.П., Лучкіна Н.В.

Участь в засіданні взяли: Стефанюк Л.В. – голова районної ради, Гончаров Р.А. – голова районної державної адміністрації, Ленгович О.П. – депутат районної ради, голова постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності.

В рамках порядку денного було розглянуто питання «Про стратегію розвитку вторинної медичної допомоги в Кегичівському районі з 01 квітня 2020 року». З даного питання виступив Федоров А.П. – головний лікар КНП КРР «Кегичівська ЦРЛ» Кегичівського району.

Анатолій Федоров ознайомив присутніх і членів комісії з проектом Програми розвитку спеціалізованої (вторинної) медичної допомоги в Кегичівському районі на базі комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області та планом заходів даної Програми на 2020 рік.

Заслухавши вищевказану інформацію, присутні поставили доповідачу низку запитань та детально обговорили дане питання. Членами комісії було прийнято рішення рекомендувати головному лікарю КНП КРР «Кегичівська ЦРЛ» А.Федорову доопрацювати запропонований проект Програми та розробити помісячний план заходів розвитку спеціалізованої (вторинної) медичної допомоги в Кегичівському районі на 2020 рік та розглянути дане питання на наступному засіданні профільної комісії.