17.02.2020

Проведено засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Сьогодні, 17 лютого 2020 року, об 11.00 год. в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Провела засідання голова постійної комісії - Рибка Н.Г. Присутні члени комісії: Юсова І.В., Клименко Т.О., Федоров А.П.

На засідання були запрошені:     Стефанюк Л.В. – голова районної ради, Лічко В.М. - завідувач Кегичівського районного лабораторного відділення Красноградської міжрайонної філії ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України».

Першим на порядку денному було розглянуто питання «Про контроль за санітарною та епідемічною ситуацією і проведенням бактеріологічного дослідження на території Кегичівського району».   Членами   комісії було    задано    питання головному лікарю КНП КРР «Кегичівська ЦРЛ»    Федорову А.П. та завідувачу Кегичівського районного лабораторного відділення Красноградської міжрайонної філії ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України» Лічко В.М. після чого, детально обговорили дане питання.

В рамках порядку денного, другим питанням, членами комісії було розглянуто питання "Про розгляд та погодження листів щодо участі у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» на 2020 рік, які надійшли до районної ради".

За результатами обговорення депутатами були прийняті відповідні рекомендації.