17.02.2020

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності

17 лютого 2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

На засіданні постійної комісії були присутні Ленгович О.П. - голова постійної комісії, Данько Т.О. - заступник голови постійної комісії, перший заступник голови районної державної адміністрації, Халілов Ш.С., Черніков В.Ф. - члени постійної комісії. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Стефанюк Л.В., голова районної державної адміністрації Гончаров Р.А. На засіданні комісії також були присутні начальник фінансового управління районної державної адміністрації Тарасова О.М., завідувач Кегичівського районного лабораторного відділення Красноградської міжрайонної філії ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України» Лічко В.М., головний лікар Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області Федоров А.П.

На засіданні комісії обговорювали два питання, а саме:

- Про недопущення закриття Кегичівського районного лабораторного відділення Красноградської міжрайонної філії ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України;

- Про співфінансування мініпроєктів обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

По першому питанню заслухали завідувача Кегичівського районного лабораторного відділення Красноградської міжрайонної філії ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України» Лічко Вікторію Миколаївну, яка повідомила, що працівники отримали повідомлення про скорочення.

Депутати наголосили на необхідності пошуку шляхів збереження районного лабораторного відділення Красноградської міжрайонної філії ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України», більш детально вивчити ситуацію та розглянути повторно це питання на засіданні постійної комісії.

По співфінансуванню міні-проєктів члени комісії запропонували підтримати участь у даних проектах конкурсантів та вирішили винести дане питання на пленарне засідання сесії районної ради.