26.02.2020

Відбулося спільне засідання постійної комісії з політико-правових питань, депутатської діяльності та етики та постійної комісії з питань аграрної політики та екології

26 лютого 2020 року відбулося спільне засідання постійної комісії з політико-правових питань, депутатської діяльності та етики та постійної комісії з питань аграрної політики та екології. Провела засідання голова постійної комісії районної ради з політико-правових питань, депутатської діяльності та етики Лілія Кулаченко.

Депутатами було розглянуто сім питань порядку денного.

Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Кегичівського району на 2020 рік доповіла депутатам Тетяна ПЕРЦЕВА – начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури, інфраструктури, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та з питань оборонної роботи районної державної адміністрації.

Прозвітувала про свою діяльність за 2019 рік голова районної ради Лариса СТЕФАНЮК – голова Кегичівської районної ради.

Депутати постійних комісій заслухали звіт голови Кегичівської районної державної адміністрації Романа Гончарова за 2019 рік з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку Кегичівського району та делегованих Кегичівською районною радою повноважень.

Керуючий справами виконавчого апарату Кегичівської районної ради Марія Калетинець надала на розгляд комісії проект рішення «Про затвердження плану роботи районної ради на 2020 рік» та відзвітувала про хід виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Кегичівському районі на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року №441 – VІІ (зі змінами) .

Депутати розглянули проекти рішень про виконання двох районних програм: Програми висвітлення діяльності районної державної адміністрації та районної ради Кегичівського району на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20 грудня 2017 року №269 – VІІ (зі змінами) та Програми забезпечення організації претензійно-позовної роботи Кегичівської районної державної адміністрації на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 05 березня 2019 року №484 – VІІ.

Після розгляду наданих матеріалів та обговорення депутатами були прийняті відповідні рішення.