28.02.2020

Відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Сьогодні о 09.00 год. в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Провела засідання голова постійної комісії - Рибка Н.Г. Присутні члени комісії: Юсова І.В., Федоров А.П.

В роботі постійної комісії взяла участь: Лариса Стефанюк – голова районної ради, Роман Гончаров – голова районної державної адміністрації.

Членами профільної комісії було вкотре розглянуто питання про затвердження Програми розвитку спеціалізованої (вторинної) медичної допомоги в Кегичівському районі на базі комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області на 2020 рік.

Після активного обговорення та аналізу вищевказаного питання члени комісії  прийняли рішення рекомендувати районній раді відповідний проект рішення винести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.