11.03.2020

Сьогодні в кабінеті голови районної ради відбулося засідання робочої групи з питання щодо налагодження водопостачання в селі Антонівка Кегичівської селищної ради

За ініціативи голови та члена постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності Олександра ЛЕНГОВИЧА та Валентина ЧЕРНІКОВА, сьогодні в кабінеті голови районної ради відбулося засідання робочої групи з питання налагодження водопостачання в селі Антонівка Кегичівської селищної ради.

До обговорення даного питання були запрошені Лариса СТЕФАНЮК – голова районної ради, Євгеній ДАРМО – депутат районної ради, голова постійної комісії з питань промислової політики, будівництва, житлово-комунального господарства та малого і середнього бізнесу, Володимир ШАБАТУРА – депутат районної ради, Олександр ЛЕНГОВИЧ – депутат районної ради, голова комісії з питань бюджету та комунальної власності районної ради, Наталія ЛАГОРЖЕВСЬКА – т.в.о. Кегичівського селищного голови, Ольга ЛИСЕНКО – заступник Кегичівського селищного голови, Тетяна ПЕРЕЦЕВА - начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури, інфраструктури, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та з питань оборонної роботи районної державної адміністрації, Сергій ДІДЕНКО – начальник ККП «Кегичівка Сервіс Плюс».

В ході засідання членами робочої групи було детально обговорено зазначене питання та озвучено ряд зауважень і пропозицій стосовно його вирішення. Засідання робочої групи відбулося у вигляді конструктивного діалогу між присутніми, де кожен з запрошених мав змогу виступити та окреслити своє бачення вирішення даного питання.