Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності

17 березня 2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності за участі голови районної ради Лариси Стефанюк та голови районної державної адміністрації Джамала Стаценка.

В ході засідання були розглянуті заплановані питання порядку денного, саме:

- Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки на 2018-2020 р.

- Про внесення змін до штатних розписів відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації та Слобожанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області.

- Про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення процесу виконання Кегичівською     районною державною адміністрацією делегованих їй Кегичівською районною радою повноважень на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 17 грудня 2019 року №573 – VІІ

- Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року №584 – VІІ «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього.

На засіданні комісії були розглянуті листи, які надійшли на адресу районної ради від установ щодо виділення додаткових коштів.

Після розгляду матеріалів та обговорення питань порядку денного, членами комісії були прийняті відповідні рішення.