18.03.2020

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з політико-правових питань, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування

18 березня 2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з політико-правових питань, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування.

Провела спільне засідання Лілія Кулаченко, голова постійної комісії районної ради з політико-правових питань, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування.

На розгляд комісії було винесено про внесення змін до двох районних програм: Програми забезпечення публічної безпеки і порядку в Кегичівському районі на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 05 липня 2016 року № 103-VII (зі змінами) та Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території Кегичівського району Харківської області на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 року № 445-VIІ» (зі змінами).

Після розгляду матеріалів та обговорення питань порядку денного, членами комісії були прийняті відповідні рішення.