03.04.2020

Відбулось засідання позачергової XLIII сесії VІІ скликання

 03 квітня 2020 року під головуванням голови районної ради Лариси Стефанюк та за участі голови районної державної адміністрації Джамала Стаценка відбулось засідання позачергової XLIII сесії VІІ скликання.

В ході засідання були розглянуті заплановані питання порядку денного, саме:

1. Про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Кегичівському районі та підтримки Комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 17 грудня 2019 року № 575-VІІ (зі змінами).

2. Про внесення змін до Програми розвитку спеціалізованої (вторинної) медичної допомоги в Кегичівському районі на базі комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 19 березня 2020 року №603-VІІ.

3. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року №584 – VІІ «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього.

Всі вищезазначені питання стосувались виділенню коштів Комунальному некомерційному підприємству Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області та Комунальному некомерційному підприємству Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської області для придбання засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих розчинів, медикаментів, бензину, необхідних для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

Після розгляду матеріалів та обговорення питань порядку денного депутатами були прийняті відповідні рішення.