08.04.2020

Шановні працівники військового комісаріату Кегичівського району, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Від імені депутатського корпусу Кегичівської районної ради та від себе особисто щиро вітаю вас з професійним святом.

Сьогодні, в нелегкі для нашої країни часи, на вас покладено надзвичайно важливі завдання головними з яких є підготовка та проведення мобілізації в районі, підготовка молоді до військової служби, проведення призову на військову службу, забезпечення соціального і правового захисту військовослужбовців, ветеранів війни, здійснення інших важливих заходів. Впевнена майбутнє нашої країни - тільки за професійною армією.

Тож в День вашого професійного свята бажаємо вам здоров’я і добробуту, витримки і наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті.

Голова районної ради                                             Лариса СТЕФАНЮК