09.04.2020

Народний депутат Юлія Світлична продовжує допомагати жителям Кегичівського району

Сьогодні до Кегичівської районної лікарні надійшла допомога від народної депутатки України Юлії Світличної.

В непрості часи, які переживає сьогодні країна і кожен із її мешканців, дуже актуальною постає питання взаємодопомоги і об’єднання зусиль. Особливо, коли це стосується захисту медичних працівників і пацієнтів лікарень.

Найбільш необхідні засоби захисту- костюми, рукавички, маски, та прилади контролю стану здоров’я пацієнтів, що отримані сьогодні лікарнею, стануть у нагоді у щоденній праці наших лікарів.

«Захист для медиків, які першими зустрічають невидимого ворога – має бути першочерговим завданням для всіх. Маємо відповідально поставитись до цього і прикласти спільні зусилля для подолання кризи із забезпечення медиків всім необхідним. Без створення штучних паніки та ажіотажу, працювати над системним вирішенням наявних проблем»,- так вважає народна депутатка України.

Окрім засобів захисту народна депутатка досягла домовленості із постачальниками топлива, які передали сертифікати для заправки автомобілів швидкої та невідкладної допомоги та іншого медичного транспорту.

Головний лікар Кегичівської центральної районної лікарні і весь колектив подякували Юлії Світличній за надану допомогу і за постійну увагу, яку лікарня отримувала за часів її керівництва регіоном. Кегичівська ЦРЛ щорічно приймає близько 4 тисяч пацієнтів на рік, до лікарів звертаються мешканці не лише Кегичівського, а й сусіднього Сахновщинського району. Останніми роками в лікарні було проведено капітальні ремонти цілого ряду відділень, лікувального та поліклінічного корпусів.