08.05.2020

Шановна громадо Кегичівського району! Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та примирення

В цей День ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни усвідомлюючи, що без їхнього подвигу не було б сучасної України, схиляємо голови в знак світлої пам’яті про наших співвітчизників, загиблих на фронтах. Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною юність, вдячні за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили у боях за рідну землю.

Минуле України – це суцільна боротьба нації за створення власної держави. Тому, у цей нелегкий для країни час, ми повинні згадати помилки минулого, щоб не повторювати їх у майбутньому.

Ця пам'ять – непідвладна часу, вона вічна. В наших душах і серцях сьогодні – гордість і радість наполовину зі святою скорботою. Бо дуже велика ціна Перемоги.

У ці величні та скорботні дні висловлюємо безмежну вдячність усім, хто наближав довгоочікуваний День визволення. Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни.

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту!

Голова районної ради                            Лариса СТЕФАНЮК