08.05.2020

Керівництво району вшанувало пам’ять жертв Другої світової війни покладанням квітів до підніжжя Меморіалу Слави

Сьогодні до Меморіалу Слави віддати данину пам’яті і шани нашим землякам, котрі боронили землю від нацистського ворога у сорокових роках минулого століття та всім тим, хто поклав своє життя у Другій Світовій війні за визволення України прийшли  голова районної ради Лариса Стефанюк, голова районної державної адміністрації Джамал Стаценко, т.в.о. Кегичівського селищного голови Наталія Лагоржевська, заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Данько, начальник відділу культури районної державної адміністрації Олена Терех, настоятель храму – ієрей Павло Гордієвич.

На знак глибокої поваги та вічної пам’яті до загиблих під час Другої світової війни до підніжжя Меморіалу Слави присутні поклали квіти.