13.05.2020

Відбулось засідання постійної комісії з політико-правових питань, депутатської діяльності та етики,  місцевого самоврядування

13 травня 2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з політико-правових питань, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування за участі голови районної ради Лариси Стефанюк.

Провела засідання Лілія Кулаченко, голова постійної комісії. На засіданні постійної комісії були присутні члени комісії - Сергій Івер, Юрій Лактіонов.

В ході засідання були розглянуті два питання, а саме:

1.Про хід виконання програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території Кегичівського району Харківської області на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18.12.2018 року № 445 –VІІ.

З даного питання доповіла Тетяна Перцева, начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури, інфраструктури, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та з питань оборонної роботи районної державної адміністрації.

Під час обговорення вищезазначеного питання, члени постійної комісії торкнулися теми незадовільного стану доріг по Кегичівському району, так як це безпосередньо впливає на безпеку дорожнього руху, також звернули увагу на необхідність ремонту залізничного переїзду по вул. 1 Травня смт Кегичівка та обговорили шляхи вирішення даних проблем.

2. Про хід виконання Програми територіальної оборони Кегичівського району на 2017 – 2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 01.11.2017 року № 248 –VІІ.

Доповідачем був Сергій Рогіз, завідувач сектору з мобілізаційної та режимно – секретної роботи, цифрового розвитку та захисту персональних даних районної державної адміністрації.

Після розгляду матеріалів та обговорення питань порядку денного, членами комісії були прийняті відповідні рішення.