14.05.2020

Проведено засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Сьогодні о 09.00 год. відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Провела засідання заступник голови постійної комісії Тетяна Клименко. Присутні члени комісії: Анатолій ФЕДОРОВ, Ірина ЮСОВА.

На засідання комісії були запрошені: Світлана ШМАТЧЕНКО – начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, Антоніна ПАРАМОНОВА – головний лікар КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області, Олена ПАСТЕРНАК – начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, Олена ТАРАСОВА – начальник фінансового управління районної державної адміністрації, Валентин ЧЕРНІКОВ – депутат районної ради.

Участь в засіданні комісії взяла Лариса СТЕФАНЮК – голова районної ради.

В рамках порядку денного членами профільної комісії було розглянуто п’ять питань. З питання про внесення змін та доповнень до комплексної Програми соціального захисту населення Кегичівського району на 2016 - 2020 роки доповіла Олена ПАСТЕРНАК. Антоніна ПАРАМОНОВА проінформувала про виконання Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Кегичівському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 05 березня 2019 року №486-VІІ та прозвітувала про виконання фінансового плану підприємства за І квартал 2020 року. Зазначене питання викликало активне обговорення у депутатів та запрошених на профільну комісію.

З проектами рішень «Про ліквідацію Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області» та «Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту у Кегичівському районі Харківської області на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2018 № 439-VІI» присутніх ознайомила Світлана ШМАТЧЕНКО.

Після розгляду та обговорення питань порядку денного, члени комісії прийняли відповідні рішення.